Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mzk/ftp/rozklady/inc/LiniaAutobusowa.php on line 149
Internetowy Rozkład Jazdy - MZK Jastrzębie-Zdrój
http://www.mzkjastrzebie.com
Przystanek:Jastrzębie Dolne Rondo
Kierunek:
 

Czas przejazdu pomiędzy przystankami

Obowiązuje taryfa wg ilości przejechanych przystanków:
    - przejazd do 3 przystanków: n. 1.20zł /u. 0.60zł
    - przejazd 4-7 przystanków: n. 2.40zł /u. 1.20zł
    - przejazd 8-12 przystanków: n. 3.40zł /u. 1.70zł
    - przejazd 13-18 przystanków: n. 3.80zł /u. 1.90zł
    - przejazd powyżej 18: n. 4.20zł /u. 2.10zł
PrzystanekCzasMin.
0. Chlebowa Pętla 04:55- min.
1. Jagiełły-Kusocińskiego 04:55- min.
2. Jagiełły OD Krokus 04:56- min.
3. Cieszyńska -Os.Tuwima 04:58- min.
4. Al. Piłsudskiego-Os. Gwarków 05:01- min.
5. Al. Piłsudskiego-Os. Pionierów 05:03- min.
6. Al. Piłsudskiego Urząd Miasta 05:05- min.
7. Jastrzębie Górne-Stodoły 05:09- min.
8. Jastrzębie Górne Kościół 05:11- min.
9. Pszczyńska-Wierzyńskiego 05:12- min.
10. Pszczyńska Prusa 05:14- min.
11. Jastrzębie Dolne Rondo 05:15- min.
12. Wodzisławska 05:161 min. (1)
13. KWK Jas-Mos 05:194 min. (2)
JM projekt (c) 2010-2014 v.1.7.140424   www.jmprojekt.com   e-mail: mzk.pok@mzkjastrzebie.com