http://www.mzkjastrzebie.com


Lista przystanków

Gmina:  Przystanek:

Lp.GminaNazwa przystankuLinie autobusowe
CZERWIONKA-LESZCZYNY Bełk Pętla 310    311C   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Bełk Poczta 310    311C   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Bełk Palowicka 312   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Bełk Remiza 312   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Bełk Skrzyżowanie 310    311C   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Bełk Szpital 310    311C    312   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Centrum 309    310    311A    311B    311C    312   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka CPN 309    313   
CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Górnicza II 311B   
10 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Ośr. Zdrowia 309    310    311A    311B    311C    312    313   
11 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Park 309    311B   
12 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Pawilon 312   
13 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Rozlewnia 309    311B   
14 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czerwionka Urząd Miejski 312    313   
15 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czuchów Apteka 309    310    311A    311B   
16 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czuchów Granica 311C   
17 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czuchów Skrzyż. 311C   
18 CZERWIONKA-LESZCZYNY Czuchów Szkoła 311C   
19 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Ameryka 310   
20 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Centrum 309    310    311B   
21 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Górnicza I 310    311B   
22 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Górnicza II 310   
23 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Grzomba 309    310    311B   
24 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Jesionka 309    310    311B   
25 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Koksownia 310    311B   
26 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Las 309    310    311B   
27 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Leśniczówka 310    311B   
28 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Stare 310    311B   
29 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Stare Ameryka 311B   
30 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Stare II 310    311B   
31 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Stare Skrzyżowanie 309    311B   
32 CZERWIONKA-LESZCZYNY Dębieńsko Szyb VI 309    311B   
33 CZERWIONKA-LESZCZYNY Koksownia Dębieńsko I 309    310    311A    311B   
34 CZERWIONKA-LESZCZYNY KWK Dębieńsko 309    310    311A    311B    311C    312    313   
35 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Spółdzielnia 311A    311B   
36 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Czereśniowa 309    312    313   
37 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Konopnickiej 309    313   
38 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Ligonia 309    311A    311B    313   
39 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Osiedle 309    311A    311B    313   
40 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Pojdy Klub Górnika 309    311A    311B    313   
41 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Powstańców Sklep 313   
42 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Powstańców Śl.Skrzyż 313   
43 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Skrzyżowanie 309    311A    311B    313   
44 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Stare 309    311A    311B    313   
45 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Szkoła 309    311A    311B    313   
46 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Wodociągi 309    311A    311B   
47 CZERWIONKA-LESZCZYNY Leszczyny Zakłady Drobiarskie 309    311A    311B   
48 CZERWIONKA-LESZCZYNY Malenie Młyńska DG 313   
49 CZERWIONKA-LESZCZYNY Malenie Polna PEC 313   
50 CZERWIONKA-LESZCZYNY Malenie Polna Skrzyż. 313   
51 CZERWIONKA-LESZCZYNY Malenie Zakład Odsalania 313   
52 CZERWIONKA-LESZCZYNY Palowice Centrum 312   
53 CZERWIONKA-LESZCZYNY Palowice I 312   
54 CZERWIONKA-LESZCZYNY Palowice Las 312   
55 CZERWIONKA-LESZCZYNY Palowice Skrzyż. Bełkowska 312   
56 CZERWIONKA-LESZCZYNY Palowice Skrzyż. Wiejska 312   
57 CZERWIONKA-LESZCZYNY Przegędza Kościół 309    311A    311B    311C   
58 CZERWIONKA-LESZCZYNY Przegędza Las 309    311A    311B    311C   
59 CZERWIONKA-LESZCZYNY Przegędza Mikołowska 309    311A    311B    311C   
60 CZERWIONKA-LESZCZYNY Przegędza Skrzyżowanie  309    311A    311B   
61 CZERWIONKA-LESZCZYNY Przegędza Skrzyżowanie I 311C   
62 CZERWIONKA-LESZCZYNY Stanowice Cementownia 310    311C    312   
63 CZERWIONKA-LESZCZYNY Stanowice Leszczyńska 310    311C    312   
64 CZERWIONKA-LESZCZYNY Stanowice Skrzyżowanie 310    311C    312   
65 CZERWIONKA-LESZCZYNY Stanowice Spółdzielnia 309   
66 CZERWIONKA-LESZCZYNY Stanowice Szkoła 311C   
67 CZERWIONKA-LESZCZYNY Stanowice Zwycięstwa 310    311C    312   
68 CZERWIONKA-LESZCZYNY Szczejkowice Centrum 312   
69 CZERWIONKA-LESZCZYNY Szczejkowice Ferma 312   
70 CZERWIONKA-LESZCZYNY Szczejkowice Nowa Wieś 312   
71 CZERWIONKA-LESZCZYNY Szczygłowice Kościół 311C   
72 CZERWIONKA-LESZCZYNY Szczygłowice KWK 311C   
73 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1 Maja 106 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    118    119 od 18.10    124    127 do 17.10    127 od 18.10   
74 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1 Maja Bank 106 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    118    119 od 18.10    122    127 do 17.10    127 od 18.10   
75 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1 Maja Kasztanowa 106 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    118    119 od 18.10    124    127 do 17.10    127 od 18.10   
76 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1 Maja Kościół 106 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    118    119 od 18.10    122    127 do 17.10    127 od 18.10   
77 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 11 Listopada Szkoła 103 od 18.10    106 do 17.10    106 od 18.10    112 do 17.10    118    120    122    123 od 18.10    125 od 18.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    131 do 17.10    131 od 18.10   
78 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Al. Piłsudskiego - Os. Gwarków 131 od 18.10    E-3 od 18.10   
79 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Al. Piłsudskiego - Os. Pionierów 101    102    103 do 17.10    103 od 18.10    104    105    106 od 18.10    107obj    109    111 do 17.10    112 do 17.10    113    114    116    117    118    120    122    123 do 17.10    125 do 17.10    125 od 18.10    126 do 17.10    128 do 17.10    128 od 18.10    130    131 do 17.10    131 od 18.10    132   
80 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Al. Piłsudskiego - Os. Staszica 131 od 18.10    E-3 od 18.10   
81 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Al. Piłsudskiego Pawilony 101    102    103 do 17.10    103 od 18.10    104    105    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    108    109    111 do 17.10    111 od 18.10    112 do 17.10    113    114    115 do 17.10    115 od 18.10    116    117    118    120    122    123 do 17.10    125 do 17.10    125 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    129    130    131 do 17.10    132    E-3 do 17.10   
82 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Al. Piłsudskiego Skrzyżowanie 101    102    104    105    109    112 od 18.10    113    114    116    118    121    122    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    130   
83 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Al. Piłsudskiego UM 101    102    103 do 17.10    103 od 18.10    104    105    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    109    112 od 18.10    113    114    116    117    118    122    125 do 17.10    125 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    130   
84 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Borynia Kiosk 114   
85 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Borynia Sklep 102    104    114   
86 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Borynia Skrzyż. 3-go Maja 101    104    105    114   
87 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Borynia Sołtysówka 101    104    105    114   
88 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Borynia Wieś 102    104    114   
89 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Boża Góra Prawa 103 do 17.10    103 od 18.10    103A od 18.10   
90 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Bar 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
91 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Fadom 122    126 do 17.10    126 od 18.10   
92 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie I 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
93 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie II 122   
94 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Pomnik 118    122    126 do 17.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
95 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Sklep 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
96 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Skrzyżowanie Kłosowa 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
97 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Szkoła 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
98 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Wiadukt 118    122    126 do 17.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
99 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bzie Wieś 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
100 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Cieszyńska Os. Tuwima 101    102    115 do 17.10    115 od 18.10    116    117    123 do 17.10    123 od 18.10    124    128 do 17.10    128 od 18.10   
101 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Cisówka 110    120   
102 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Dolne GS Sklep 103 do 17.10    103A od 18.10    111 od 18.10    112 do 17.10    112 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10   
103 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Dubielec 101    102    104    105    109    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    121    130   
104 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Dworzec Arki Bożka 101    102    103 do 17.10    106 do 17.10    107obj    111 od 18.10    115 do 17.10    120    121    122    123 do 17.10    123 od 18.10    124    125 do 17.10    126 do 17.10    128 do 17.10    128 od 18.10    131 do 17.10    131 od 18.10    132    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
105 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Graniczna 103 do 17.10    103 od 18.10    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    117    121    125 do 17.10    125 od 18.10   
106 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Graniczna Spół. Mieszk. 103 do 17.10    103 od 18.10    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    117    121    125 do 17.10    125 od 18.10   
107 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Hala Sportowa 104    105    107obj    108    109    111 do 17.10    111 od 18.10    113    114    120    124    128 do 17.10    128 od 18.10    129    130    132   
108 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jagiełły 106 do 17.10    106 od 18.10    115 do 17.10    115 od 18.10    116    117    121    126 do 17.10    126 od 18.10   
109 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jagiełły Pętla 106 do 17.10    106 od 18.10    107bis    112 od 18.10    115 do 17.10    115 od 18.10    116    117    119 od 18.10    120    121    126 do 17.10    126 od 18.10   
110 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jastrzębie Arki Bożka 103 od 18.10    106 od 18.10    108    110    115 od 18.10    117    125 od 18.10    126 od 18.10   
111 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jastrzębie Dolne GS 103 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    116    123 do 17.10    125 do 17.10    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10   
112 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jastrzębie Dw. Główny 102    103 do 17.10    104    105    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    116    117    120    122    123 do 17.10    125 do 17.10    126 do 17.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    130   
113 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jastrzębie Górne Sklep 103 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    116    123 do 17.10    125 do 17.10    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10   
114 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jastrzębie Granica 101    102    104    112 od 18.10    114    130   
115 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Jastrzębie Skrzyż. Dębina 118    122    126 do 17.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
116 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Karola Miarki 118    122   
117 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Kolonia Kąty 101    102    104    105    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    121    130   
118 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Kusocińskiego Os. VI 117    126 do 17.10   
119 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KWK Borynia 102    104    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    121   
120 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KWK Jas-Mos 111 do 17.10    111 od 18.10    112 do 17.10    112 od 18.10    115 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
121 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KWK Zofiówka 101    102    104    105    109    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    121    130   
122 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Libowiec I 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
123 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Libowiec II 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
124 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Libowiec Skrzyżowanie 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
125 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Łowicka 103 do 17.10    103 od 18.10    108    111 od 18.10    115 do 17.10    115 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10   
126 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Małopolska 106 do 17.10    106 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    124    128 do 17.10    128 od 18.10   
127 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marusarzówny Os. VI 107bis    119 od 18.10    120    126 od 18.10   
128 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica Boisko 115 do 17.10    115 od 18.10   
129 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica Piaski 107bis    107obj    108   
130 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica PRG 106 do 17.10    106 od 18.10    107bis    107obj    108    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    115 do 17.10    115 od 18.10    118    119 od 18.10    124    127 do 17.10    127 od 18.10    131 do 17.10    132   
131 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica Sklep 107bis    107obj    108    115 do 17.10    115 od 18.10   
132 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica Skrzyżowanie 107bis    107obj    108    115 do 17.10    115 od 18.10    131 do 17.10    132   
133 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica Szkoła 107bis   
134 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Moszczenica WORD 105    106 do 17.10    106 od 18.10    107bis    107obj    108    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    113    115 do 17.10    115 od 18.10    118    119 od 18.10    124    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    132   
135 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Opolska OPS 129   
136 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Os. Bogoczowiec 103 do 17.10    103 od 18.10    103A od 18.10   
137 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Os. Przyjaźń Moniuszki 103 do 17.10    103A od 18.10    111 do 17.10    111 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10   
138 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Os. Przyjaźń Szkoła 103 do 17.10    103A od 18.10    111 do 17.10    111 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10   
139 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ POD Krokus 106 do 17.10    106 od 18.10    115 do 17.10    115 od 18.10    116    117    121    126 do 17.10    126 od 18.10   
140 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Podhalańska Cmentarz 101    110    115 do 17.10    115 od 18.10    120    121    126 do 17.10    126 od 18.10   
141 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Podhalańska Os. III 101    102    106 do 17.10    106 od 18.10    110    115 do 17.10    115 od 18.10    120    121    122    123 do 17.10    123 od 18.10    124    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
142 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Podhalańska Os. IV 103 do 17.10    103 od 18.10    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    117    121    125 do 17.10    125 od 18.10   
143 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Podhalańska Rondo 101    102    110    115 do 17.10    115 od 18.10    120    121    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
144 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Połomska Piekarnia 103 do 17.10    111 do 17.10    111 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10   
145 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Połomska Szpital 103 do 17.10    103A od 18.10    111 do 17.10    111 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10   
146 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pszczyńska Dębina 118    122    126 do 17.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
147 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pszczyńska I 103 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    116    123 do 17.10    125 do 17.10    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10   
148 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pszczyńska II 103 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    116    123 do 17.10    125 do 17.10    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10   
149 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pszczyńska Szkoła 103 do 17.10    106 od 18.10    111 do 17.10    112 do 17.10    112 od 18.10    116    123 do 17.10    125 do 17.10    126 do 17.10    126 od 18.10    128 do 17.10   
150 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa 110    115 do 17.10    115 od 18.10    120   
151 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Boisko 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
152 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Chlebowa 115 do 17.10    115 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10   
153 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Cmentarz Komunalny 110    115 do 17.10    115 od 18.10    120    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
154 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Długosza 110    120   
155 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Leśniczówka 115 do 17.10    115 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10   
156 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Malwa 115 do 17.10    115 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10   
157 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Ośrodek Zdrowia 110    120   
158 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa SKR 115 do 17.10    115 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10   
159 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawa Szkoła 110    115 do 17.10    115 od 18.10    120   
160 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Ruptawiec 110    122    126 do 17.10    126 od 18.10   
161 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Skrzeczkowice 102    104    114   
162 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Skrzeczkowice Skrzyżowanie 102    104    114   
163 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka 101    102    104    112 do 17.10    112 od 18.10    114    121   
164 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Gagarina 104    105    113    114   
165 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Kaplica 101    104    105    114   
166 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Kościół 101    113   
167 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Os. 1000 lecia - Reja 102    104    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    121   
168 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Pawilony 101    104    105    114   
169 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Piekarnia 104    105    113    114   
170 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Wesoła 101    104    105    114   
171 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szeroka Wiadukt 101    102    104    112 do 17.10    112 od 18.10    114    121   
172 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szotkowice 107bis   
173 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szotkowice Kaplica 107bis   
174 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szotkowice Pętla 107bis   
175 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szpital Wojewódzki 104    105    107obj    108    109    111 do 17.10    111 od 18.10    113    114    117    120    124    126 do 17.10    128 do 17.10    128 od 18.10    129    130    132   
176 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Urząd Skarbowy 103 od 18.10    106 do 17.10    106 od 18.10    112 do 17.10    118    120    122    123 od 18.10    125 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    131 do 17.10    131 od 18.10    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
177 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Warszawska 106 do 17.10    106 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10   
178 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Wodzisławska Boża Góra 103 do 17.10    103 od 18.10    103A od 18.10    131 od 18.10   
179 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Wodzisławska I 103 do 17.10    103 od 18.10    103A od 18.10    112 do 17.10    112 od 18.10    115 od 18.10    116    119 od 18.10    123 do 17.10    123 od 18.10    125 do 17.10    125 od 18.10    126 do 17.10    126 od 18.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10   
180 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Wyzwolenia 115 do 17.10    115 od 18.10   
181 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Zdrojowa 103 od 18.10    111 od 18.10    112 od 18.10    115 od 18.10    123 od 18.10    125 od 18.10    126 od 18.10    127 od 18.10    128 od 18.10   
182 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Zdrojowa  131 od 18.10    E-3 od 18.10   
183 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Zdrój 103 od 18.10    104    105    106 do 17.10    106 od 18.10    107obj    108    109    111 do 17.10    111 od 18.10    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    115 do 17.10    115 od 18.10    118    119 od 18.10    120    122    124    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    129    130    131 do 17.10    132    E-3 do 17.10   
184 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Zofiówka Skrzyżowanie 101    102    104    105    109    112 do 17.10    112 od 18.10    113    114    118    121    122    126 do 17.10    126 od 18.10    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    130   
185 MARKLOWICE Marklowice Dolne 218    228   
186 MARKLOWICE Marklowice Górka 218    227   
187 MARKLOWICE Marklowice Górne 228   
188 MARKLOWICE Marklowice Granica 228   
189 MARKLOWICE Marklowice Kaplica 218    227   
190 MARKLOWICE Marklowice Krakusa Skrzyż. 218   
191 MARKLOWICE Marklowice Krzyż 227    228   
192 MARKLOWICE Marklowice Mała Praga 218   
193 MARKLOWICE Marklowice Mokra Skrzyż. 218   
194 MARKLOWICE Marklowice Pawilon 228   
195 MARKLOWICE Marklowice Praga 130    218   
196 MARKLOWICE Marklowice Przedszkole 218    228   
197 MARKLOWICE Marklowice Sklep 218    227   
198 MARKLOWICE Marklowice Straż 218   
199 MARKLOWICE Marklowice Strefa 228   
200 MARKLOWICE Marklowice Widokowa 218    227   
201 MSZANA Gogołowa Jastrzębska 101    102    104    112 do 17.10    112 od 18.10    114    121    130   
202 MSZANA Gogołowa Jastrzębska Kąty 112 do 17.10    121   
203 MSZANA Gogołowa Wieś  104    130   
204 MSZANA Gogołowa Wieś Skrzyżowanie 104    130   
205 MSZANA Mszana Granice 132   
206 MSZANA Mszana Sklep 132   
207 MSZANA Mszana Skrzyż. 1 Maja 132   
208 MSZANA Mszana Urząd Gminy 132   
209 MSZANA Mszana Wodzisławska Boisko  131 do 17.10    131 od 18.10    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
210 MSZANA Mszana Wodzisławska Skrzyżowanie 131 do 17.10    131 od 18.10    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
211 MSZANA Mszana Wolności Działki 103 do 17.10    103 od 18.10   
212 MSZANA Mszana-Biadaczów 132   
213 MSZANA Połomia Boisko 104    130   
214 MSZANA Połomia Centralna P. Poż. 130   
215 MSZANA Połomia Granica 130   
216 MSZANA Połomia I 130   
217 MSZANA Połomia Kościół 130   
218 MSZANA Połomia Skrzyż. Centralna 104    130   
219 MSZANA Połomia Szkoła 104   
220 MSZANA Połomia Wolności Dolanek 103 do 17.10    103 od 18.10   
221 ORNONTOWICE KWK Budryk  309    310    311B   
222 ORNONTOWICE Ornontowice Centrum 309    310    311B   
223 ORNONTOWICE Ornontowice Leśna 309    310    311B   
224 ORZESZE Orzesze Apteka 310   
225 ORZESZE Orzesze Rybnicka 310   
226 ORZESZE Orzesze Zawada  310   
227 PAWŁOWICE Krzyżowice Kościół-Parking 114   
228 PAWŁOWICE KWK Pniówek 118    128 do 17.10    128 od 18.10    307   
229 PAWŁOWICE Mizerów Sklep 308C   
230 PAWŁOWICE Pawłowice Centrum - TARG 118    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    307   
231 PAWŁOWICE Pawłowice Osiedle 118    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    307   
232 PAWŁOWICE Pawłowice Skrzyżowanie 118    127 do 17.10    127 od 18.10    128 do 17.10    128 od 18.10    307   
233 PAWŁOWICE Pawłowice Szybowa 307   
234 PAWŁOWICE Pielgrzymowice Caritas 122   
235 PAWŁOWICE Pielgrzymowice II Bar 122   
236 PAWŁOWICE Pielgrzymowice III 122   
237 PAWŁOWICE Pielgrzymowice IV  122   
238 PAWŁOWICE Pielgrzymowice OSP 122   
239 PAWŁOWICE Pniówek Las 127 do 17.10    127 od 18.10   
240 PAWŁOWICE Pniówek Orla 118    128 do 17.10    128 od 18.10   
241 PAWŁOWICE Pniówek Wieś 118    128 do 17.10    128 od 18.10   
242 PAWŁOWICE Strażacka - Strefa  307   
243 PAWŁOWICE Warszowice Kościelna 307   
244 PAWŁOWICE Warszowice Kościół 307   
245 PAWŁOWICE Warszowice Szczurowiec 307   
246 PAWŁOWICE Warszowice Szczurowiec Gajowa 307   
247 PSZÓW Krzyżkowice Działki 221    222    226   
248 PSZÓW Krzyżkowice Sklep 221    222    226   
249 PSZÓW Krzyżkowice Skrzyżowanie 221    222    226   
250 PSZÓW Krzyżkowice Szkoła 222   
251 PSZÓW Pszów Bar 221   
252 PSZÓW Pszów Bazylika 221    222    226   
253 PSZÓW Pszów Dw. Autobusowy 221    222    224    225    226   
254 PSZÓW Pszów Graniczna 224   
255 PSZÓW Pszów I 224    225   
256 PSZÓW Pszów Kaplica 221   
257 PSZÓW Pszów Kiosk 224    225   
258 PSZÓW Pszów Skrzyż. Skwary 221   
259 PSZÓW Pszów Staffa 221   
260 PSZÓW Pszów Wiadukt 221    222    226   
261 PSZÓW Pszów Wrzosy 221    225    226   
262 PSZÓW Pszów ZSZ 221    224    225    226   
263 RADLIN Biertułtowy Skrzyżowanie 218    221    222    225    227   
264 RADLIN Głożyny Chrobrego 221    225    226   
265 RADLIN Głożyny I 221    225    226   
266 RADLIN Głożyny Kościół 221    225    226   
267 RADLIN Głożyny Osiedle 223   
268 RADLIN Głożyny Piekarnia 221    225    227   
269 RADLIN Głożyny Skrzyżowanie 223    226    227   
270 RADLIN Głożyny Szkoła 221    225    226   
271 RADLIN Obszary Dom Górnika 218    227   
272 RADLIN Obszary PKP 131 do 17.10    131 od 18.10    221    222   
273 RADLIN Obszary Wiadukt 131 do 17.10    131 od 18.10    218    221    227   
274 RADLIN Radlin Boisko 218    221    227   
275 RADLIN Radlin Marcel Kopalnia 218    221    222    225    227   
276 RADLIN Radlin Osiedle 131 do 17.10    131 od 18.10    221    222   
277 RADLIN Radlin Piekarnia 131 do 17.10    131 od 18.10    221    222   
278 RADLIN Radlin Plac KWK "Marcel" 225   
279 RADLIN Radlin Pływalnia 218   
280 RADLIN Reden 222    227   
281 RADLIN Reden Górka 222    227   
282 RADLIN Reden Sokolnia 222    227   
283 RYBNIK Niewiadom Boisko 223   
284 RYBNIK Niewiadom Szkoła 223   
285 RYBNIK R-k Niedobczyce Paryż 131 do 17.10    131 od 18.10   
286 RYBNIK R-k Orzepowice Borki 311A    311B    311C   
287 RYBNIK R-k Orzepowice Szpital Wojewódzki 311A    311B    311C   
288 RYBNIK R-k Paruszowiec Piaski Huta Silesia 309    311A    311B    311C   
289 RYBNIK R-k Paruszowiec Piaski Mikołowska 309    311A    311B    311C   
290 RYBNIK R-k Popielów Skrzyżowanie 131 do 17.10    131 od 18.10    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
291 RYBNIK R-k Popielów Wodzisławska 131 do 17.10    131 od 18.10   
292 RYBNIK R-k Popielów Żabik 131 do 17.10    131 od 18.10   
293 RYBNIK R-k Północ Rondo Gliwickie 311A    311B    311C   
294 RYBNIK R-k Smolna Osiedle 131 do 17.10    131 od 18.10    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
295 RYBNIK R-k Śródmieście 3 Maja 131 do 17.10    131 od 18.10    309    311A    311B    311C    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
296 RYBNIK R-k Śródmieście Bazylika 309    311A    311B    311C   
297 RYBNIK R-k Śródmieście Chrobrego 311A    311B    311C   
298 RYBNIK R-k Śródmieście Dw. Kolejowy 131 do 17.10    131 od 18.10    309    311A    311B    311C    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
299 RYBNIK R-k Śródmieście Kościuszki 131 do 17.10    131 od 18.10    309    311A    311B    311C    E-3 od 18.10   
300 RYBNIK R-k Śródmieście Urszulanki 131 do 17.10    131 od 18.10    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
301 RYBNIK R-k Zamysłów Wodzisławska 131 do 17.10    131 od 18.10   
302 RYBNIK Rybnik Dworzec Autobusowy 311A    311B    311C   
303 RYDUŁTOWY Radoszowy Kaplica 223   
304 RYDUŁTOWY Radoszowy Spółdzielnia 223   
305 RYDUŁTOWY Rydułtowy Bednorz 223    224   
306 RYDUŁTOWY Rydułtowy Bednorz Pętlla 224   
307 RYDUŁTOWY Rydułtowy Bema 222    223    224    226   
308 RYDUŁTOWY Rydułtowy Bohaterów Warszawy 222    223    226   
309 RYDUŁTOWY Rydułtowy Cegielnia 222    223    226   
310 RYDUŁTOWY Rydułtowy Dworzec PKP 222   
311 RYDUŁTOWY Rydułtowy Granica 222   
312 RYDUŁTOWY Rydułtowy Kopalnia 223   
313 RYDUŁTOWY Rydułtowy Kościół 223    224   
314 RYDUŁTOWY Rydułtowy Kowalski 223    224   
315 RYDUŁTOWY Rydułtowy Krzyżkowicka 222   
316 RYDUŁTOWY Rydułtowy KWK 222    224   
317 RYDUŁTOWY Rydułtowy Las 226   
318 RYDUŁTOWY Rydułtowy Mańczyk 223    224   
319 RYDUŁTOWY Rydułtowy Mańczyk Pętla 223   
320 RYDUŁTOWY Rydułtowy Mickiewicza 224    226   
321 RYDUŁTOWY Rydułtowy Obywatelska 223   
322 RYDUŁTOWY Rydułtowy Ośr. Zdrowia 222    224    226   
323 RYDUŁTOWY Rydułtowy Piekarnia 223    224   
324 RYDUŁTOWY Rydułtowy Rynek 222    223    224    226   
325 RYDUŁTOWY Rydułtowy Skrzyżowanie 223    226   
326 RYDUŁTOWY Rydułtowy Stadion 223    226   
327 RYDUŁTOWY Rydułtowy Szpital 222    223    224    226   
328 RYDUŁTOWY Rydułtowy Tetmajera 224   
329 RYDUŁTOWY Rydułtowy WDDM 223    226   
330 RYDUŁTOWY Rzuchów Dom Dziecka 226   
331 RYDUŁTOWY Rzuchów I 226   
332 SUSZEC Kryry Kolonia  308C   
333 SUSZEC Kryry Kościół 308C   
334 SUSZEC Kryry Poczta 308C   
335 SUSZEC Mizerów Boisko 308C   
336 SUSZEC Mizerów PGR 308C   
337 SUSZEC Rudziczka Bar I 308A    308B    308C   
338 SUSZEC Rudziczka Szkoła 308A    308B    308C   
339 SUSZEC Suszec Dolna I 308A    308B    308C   
340 SUSZEC Suszec Dolna II 308A    308B    308C   
341 SUSZEC Suszec Dolna Sklep 308B    308C   
342 SUSZEC Suszec II 308A    308B    308C   
343 SUSZEC Suszec Kościół  308A    308B    308C   
344 SUSZEC Suszec KWK Krupiński 308A    308B    308C   
345 SUSZEC Suszec Osiedle 308A    308B    308C   
346 SUSZEC Suszec Rudziczka Bar 308A    308B    308C   
347 SUSZEC Suszec Rudziczka Sklep 308A    308B    308C   
348 SUSZEC Suszec Skrzyżowanie  308C   
349 SUSZEC Suszec Stary 308B    308C   
350 SUSZEC Suszec Stary I 308B    308C   
351 SUSZEC Suszec Św.Jana 308A    308B    308C   
352 WODZISŁAW ŚLĄSKI Baza PKS 227    228   
353 WODZISŁAW ŚLĄSKI Cyganek 131 do 17.10    131 od 18.10    132    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
354 WODZISŁAW ŚLĄSKI Jana Pawła II 222    223    224   
355 WODZISŁAW ŚLĄSKI Jedłownik Osiedle 224    225   
356 WODZISŁAW ŚLĄSKI Kokoszyce Kościół 224    225   
357 WODZISŁAW ŚLĄSKI Łużycka 130    218   
358 WODZISŁAW ŚLĄSKI Matuszczyka XXX-lecia 221    224    227   
359 WODZISŁAW ŚLĄSKI Matuszczyka Skrzyżowanie 221    224    227   
360 WODZISŁAW ŚLĄSKI Os. Dąbrówki ZSB 224    225   
361 WODZISŁAW ŚLĄSKI Os. Przyjaźni 221    222    227   
362 WODZISŁAW ŚLĄSKI Partyzantów 221    225    227   
363 WODZISŁAW ŚLĄSKI Pszowska Stawki 224    225   
364 WODZISŁAW ŚLĄSKI PWK 227    228   
365 WODZISŁAW ŚLĄSKI Radlin II Kiosk 223   
366 WODZISŁAW ŚLĄSKI Radlin II PKP 131 do 17.10    131 od 18.10    221    222   
367 WODZISŁAW ŚLĄSKI Radlińska XXX-lecia 223   
368 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wilchwy Blazy 131 do 17.10    131 od 18.10    132   
369 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wilchwy Osiedle 132   
370 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wilchwy Szkoła 131 do 17.10    131 od 18.10    132   
371 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Balaton 130    218   
372 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Dw.Aut. 130    131 do 17.10    131 od 18.10    132    218    221    222    223    224    225    227    228    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
373 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Dworzec PKP 131 do 17.10    131 od 18.10    228    E-3 do 17.10    E-3 od 18.10   
374 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Radlińska 223   
375 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Radlińskie Chałupki 131 do 17.10    131 od 18.10    221    222   
376 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Szkoła nr 6 222    223    224   
377 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Szpital 221    223    224    227   
378 WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Urząd Miejski 221    225    227   
379 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Dworzec PKP 120   
380 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Kino 120   
381 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Kisielów Pętla 122   
382 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Ośr. Zdrowia 120   
383 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Poziomkowa 110    120   
384 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Skrzyżowanie 110    120   
385 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Słowicza 110    120   
386 ZEBRZYDOWICE Zebrzydowice Szkoła 120   
387 ŻORY Al. Jana Pawła II - Bajerówka 101    102    105    308A   
388 ŻORY Al. Jana Pawła II - Gajowa 101    102    105   
389 ŻORY Al. Jana Pawła II - Ławczok 101    102    105   
390 ŻORY Al. Jana Pawła II - Sąd 101    102    105    307    308A   
391 ŻORY Al. Niepodległości 101    102    105    307    308A   
392 ŻORY Al. Zjednoczonej Europy - Osińska 307   
393 ŻORY Dworcowa 308A    308B    308C   
394 ŻORY Kościuszki - Owocowa 307   
395 ŻORY Kościuszki - Zamkowa 307   
396 ŻORY Kościuszki - Zjednoczonej Europy 307   
397 ŻORY Kościuszki Francuska 307   
398 ŻORY Kościuszki Pukowca 307   
399 ŻORY Nowopszczyńska - Rondo 308A    308B    308C   
400 ŻORY Pszczyńska - Las 308A    308B    308C   
401 ŻORY Pszczyńska - Lawendowa 308A    308B    308C   
402 ŻORY Pszczyńska -Targowa 308A    308B    308C   
403 ŻORY Pukowca - Strażacka 307   
404 ŻORY Stodolna  101    102   
405 ŻORY Stodolna 105   
406 ŻORY Stodolna  307    308A   
407 ŻORY Stodolna - Cmentarz 101    102    105    307    308A   
408 ŻORY Szczejkowicka 312   
409 ŻORY Szczejkowicka - Rondo 312   
410 ŻORY Szczejkowicka - Żwaka 312   
411 ŻORY Wodzisławska - Miła 131 od 18.10    E-3 od 18.10   
 412  ŻORY Żory Dworzec Autobusowy 101    102    105    307    308A    308B    308C    312   
JM projekt (c) 2010-2014 v.1.7.140424   www.jmprojekt.com   e-mail: mzk.pok@mzkjastrzebie.com